Wybierz produkt Kategoria produktu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FAQ
WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ HURTOWA !
jeżeli interesują Cię zakupy detaliczne, przejdź do zakładki Kontakt i klikni na mapkę (na dole strony) aby wyświetlić listę naszych dystrybutorów detalicznych.
Jak mogę zrobić zakupy ?
Jeżeli interesuje Cię stała współpraca w zakresie zakupów hurtowych, prowadzisz działalność gospodarczą - przejdź do Rejestracji (na górze strony - Zarejestruj się) Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany zakupami detalicznymi - skontaktuj się z jednym z naszych dystrybutorów w zakładce Kontakt - Nasi Dystrybutorzy (na dole strony - mapka - należy na nią kliknąć)
Jak korzystać z funkcji "Schowek" (tylko dla zarejestrowanych użytkowników)
wystarczy dodać produkty do schowka aby zostały one zachowane na Twojej liście zamówień nawet po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu.

Koszty gospodarowania odpadami Zgodnie ze znowelizowaną ustawą WEEE informujemy, że kwota kosztów gospodarowania odpadami związana z wprowadzaniem do obrotu przez firmę KAWU niektórych grup produktów jest widoczna po zalogowaniu się na www.kawu.pl. Koszty te, stanowiące składnik ceny danego produktu, są ponoszone przez wprowadzającego i nie obciążają dodatkowo naszych klientów.